ورود
با زوج های هالیوودی عاشق آشنا شوید

وقتی صحبت از زوج های هالیوودی می شود، معمولاً مردم در مورد دو چیز علاقه و کنجکاوی نشان می دهند. اول اینکه دوست دارند زوج های مشهور زندگی با دوامی داشته باشند و ثابت کنند که همه روابط و زندگی های سلبریتی ها به فاجعه ختم نمی شود.

 آنها دوست دارند تصور کنند که این زوج ها با پشت سر گذاشتن دنیای دیوانه وار هالیوود، همچنان با هم هستند و مثل زوج های دیگر کارشان به رسوایی نمی کشد.
 
دومین چیزی که مردم در زوج های سلبریتی دنبالش هستند درست نقطه مقابل مورد اول است. مردم عاشق شنیدن خبرهای مربوط به زندگی ستاره ها و روابط پر از رسوایی و لغزش و فاجعه آنها هستند.
 
این باعث می شود که حس بهتری نسبت به زندگی خودشان داشته باشند. برای بسیاری از مردم دانستن این چیزها بدان معناست که خودشان در یک چیز از سلبریتی ها بالاتر و بهتر هستند و پیش خودشان فکر می کنند که این ستاره ها حتی قادر نیستند برای یک سال زندگی مشترک شان را پیش ببرند.

با آنکه در لیست زیر نیز این گونه روابط وجود دارد، ولی زوج هایی هم هستند که اینطور نیستند. این دسته از ستاره ها نه تنها توانسته اند علیرغم فضای ناسالم هالیوود، مدتی طولانی در کنار هم بمانند، بلکه محل آشنایی شان نیز روی صحنه فیلمبرداری بوده است.
 
شاید وقتی بدانید که دو بازیگر در فیلمی عاشق هم شده اند، باعث شود که با دید دیگری آن فیلم و کاراکترهایش را ببینید و از تعاملی که دو بازیگر با هم دارند بیشتر لذت ببرید. ستاره های زیر روی صحنه فیلمبرداری فیلم های اشاره شده با هم آشنا شده و زندگی مشترک شان را آغاز کرده اند:

دنیل کریگ و ریچل وایس – «خانه رویایی»

 
 

دنیل کریگ و ریچل وایس احتمالاً فقط از صحنه فیلمبرداری فیلم «خانه رویایی» (Dream House) همدیگر را نمی شناسند، ولی قطعاً در این فیلم عاشق هم شده اند. این دو قبلاً با هم دوست بودند، ولی با دیدن نحوه کار یکدیگر طی فیلمبرداری و تکنیک بازی هم، ظاهراً از هم خوششان آمده است. پس از این فیلم آنها رابطه شان را ادامه دادند و خیلی زود ازدواج کردند. حالا شش است که از ازدواج آنها می گذرد و این زوج زندگی خصوصی شان را از دید کنجکاو رسانه ها به دور نگه داشته اند.
 


میا گوث و شایا لابوف - «نیمفومانیاک»

 
 
 

حتی پس از انتشار ویدئوی صحبت های شایا لابوف درباره قصدش برای کشتن نامزدش، میا گوث، این دو هنوز با هم هستند و عاشق یکدیگرند. حداقل این چیزی است که به رسانه ها گفته اند. لابوف که ظاهراً آن زمان در حال طبیعی نبوده، مثل همیشه یک سری چرند پرند می گفته، بنابراین نمی توان به او خرده گرفت. این زوج سر صحنه فیلم «نیمفومانیاک» (Nymphomaniac) ساخته لارس وون تریر عاشق هم شدند و یکی از عجیب و غریب ترین زوج ها تا به امروز شده اند.
 
هنوز هم صحبت هایی راجع به رسمی شدن رابطه آنها و ازدواج‌شان شنیده می شود که به احتمال زیاد عملی نخواهد شد. علیرغم دیوانه بازی های لابوف، بعضی از مردم هنوز امیدوارند که او راهش را پیدا کند و سر و سامان بیابد. وقتی شایا تمرکز خود را روی کاری می گذارد نشان می دهد که بازیگر مستعدی است.
 


ریچل بیلسون و هیدن کریستِنسن - «جهنده»

 
 

در سال 2007 و سر فیلمبرداری یکی از بدترین و بی معناترین فیلم های تاریخ یعنی فیلم «جهنده» (Jumper)، ریچل بیلسون و هیدن کریستنسن از هم خوششان آمد و رابطه ای را آغاز کردند. بیلسون به تازگی از آدام برودی (که در سریال «او. سی.» با او آشنا شده بود) جدا شده بود و کریستنسن نیز نقش آناکین اسکای‌واکر را بازی کرده بود، بنابراین طبیعی بود که این دو سرنوشت شان با هم رقم بخورد. این زوج در همین فیلم هم نقش دو جوان دلداده را بازی کردند.
 
سال بعد نامزد کردند و بعد جدا شدند و دوباره آشتی کردند و صاحب فرزندی شدند و حالا ازدواج کرده اند. کریستنسن این روزها زیاد روی پرده سینما دیده نمی شود و بیشتر وقتش را با خانواده و کسب و کار های دیگر سپری می کند. در حالیکه بیلسون بازیگری را ادامه می دهد.
 


کلیر دینز و هیو دَنسی – «غروب»

 
 

کلیر دینز (ستاره سریال محبوب «هوملند») و هیو دنسی (ستاره سریال «هانیبال») که حالا کاراکترهای سریال های تلویزیونی را جان می بخشند، در سال 2007 و پس از بازی در فیلم «غروب» (Evening) رابطه شان را شروع کردند.
 
آنها که در فیلم نقش دو دوست را بازی می کردند، حرف های رمانتیکی درباره لحظه ای که با هم آشنا شدند می زنند و آن لحظه را با لبخند یاد می کنند. بعد از اتمام فیلمبرداری فیلم «غروب» رابطه آنها ادامه یافت تا اینکه در سال 2009 نامزد کردند و ازدواج کردند و حالا یک پسر دارند. این زوج یکی از دوست‌ داشتنی ترین زوج های این لیست هستند که رابطه شان با تمام قدرت ادامه دارد.
 


جنیفر آنیستون و جاستین ثیرو - «عشق سفر»

 
 
 

درست است که جنیفر و جاستین چند سال قبل از فیلم «عشق سفر» (Wanderlust) و سر فیلم سینمایی «تندر استوایی» آشنا شده بودند، ولی در سال 2010 و سر فیلمبرداری «عشق سفر» بیشتر همدیگر را شناختند و عاشق هم شدند.
 
البته اوایل هر دوی آنها وجود هر گونه رابطه ای را تکذیب می کردند و یک سال طول کشید تا بالاخره اعتراف کنند با هم هستند. حتی وضع به گونه ای بود که آنیستون در توصیف ثیرو او را «تاریک» می خواند و می گفت که اوایل فکر می کرده او یک قاتل سریالی است. در نهایت آنیستون و ثیرو در سال 2015 ازدواج کردند.
 
 


پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم - «ویکی کریستینا بارسلونا»

 
 
 

با آنکه کروز و باردم درباره رابطه شان هرگز صحبتی در رسانه ها نکرده اند، ولی همه می دانند که آنها پس از فیلمبرداری فیلم سینمایی «ویکی کریستینا بارسلونا» (Vicky Cristina Barcelona) رابطه شان را شروع کردند. درست است که آنها از سال 1992 طی فیلمبرداری فیلم دیگری با هم آشنا شده بودند و بین این دو فیلم 15 سال فاصله زمانی هس، ولی در واقع در سال 2007 بود که دوباره همدیگر را دیدند.
 
در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» باردم و کروز نقش زوجی را بازی می کنند که از هم جدا شده اند ولی کم کم آشتی می کنند و شاید داستان فیلم بوده که این دو را به همین نزدیک کرده تا جائیکه آنها در سال 2010 بالاخره ازدواج کردند و حالا دو فرزند دارند.
 


چنینگ تیتوم و جنا دوان تیتوم - «استپ آپ»

 
 

یک زوج جالب و دوست داشتنی که زمانی با هم آشنا شدند که در واقع هیچ کدامشان هیچ شهرتی نداشتند و در سال 2006 با فیلمی به شهرت رسیدند که محبوبیت زیادی یافت و دنباله های متعددی برایش ساخته شد. پس از بازی در فیلم «استِپ آپ» (Step Up) چنینگ تبدیل به یکی از بازیگران مرد شماره یک هالیوود شد و کاملاً حرفه جنا را حداقل از لحاظ شهرت و ثروت، تحت سایه خود قرار داد. غالباً این موضوع در هالیوود فاجعه بار است و طرفی که به شهرت و ثروت می رسد معمولاً با جذابیت های هالیوود وسوسه می شود و یک سوپرمدل یا بازیگر جذاب را برای سرگرم شدن پیدا می کند.
 
این قضیه چندین و چند بار مانند یک فیلم جلوی چشممان تکرار شده و بارها در میان سلبریتی ها شاهد آن بوده ایم. درست است که جنا بسیار جذاب است، ولی ظاهراً او چیزی فراتر از زیبایی دارد که توانسته این رابطه را همچنان گرم نگه دارد و زندگی ش با چنینگ را به بیش از یک دهه برساند.
 


ایوا مندز و رایان گاسلینگ – «جایی آن سوی کاج ها»

 
 

ایوا مندز و رایان گاسلینگ دو نفر از جذاب ترین بازیگران هالیوودی شاید دل های خیلی ها را شکسته باشند، ولی وقتی در سال 2011 در فیلم سینمایی «جایی آن سوی کاج ها» (The Place Beyond the Pines) روبروی هم بازی کردند، ظاهراً این بار کار به دلشکستگی نکشید.
 
از زمانی که این دو در این فیلم نقش دو عاشق را بازی کردند تابحال از مسیر جادویی عشق خارج نشده اند و حتی حالا دو فرزند دارند. البته هیچ کدام از آنها درباره زندگی خصوصی شان در رسانه ها صحبتی نکرده اند، ولی قطعاً به این زودی ها شاهد جدایی شان نخواهیم بود.
 


بن افلک و جنیفر گارنر - «پرل هاربر» و «بی‌باک»

 
 
 
اگر یک چیز خوب در مورد فیلم «پرل هاربر» (Pearl Harbor) وجود داشته باشد، این است که این فیلم باعث شد بن افلک و جنیفر گارنر با هم آشنا شوند. البته این فیلم نقطه شروع رابطه آنها نبود و از فیلمبرداری فیلم «بی‌باک» (Daredevil) به بعد بود که آنها رابطه شان را شروع کردند. اگر دوباره فرصت تماشای این فیلم را پیدا کردید، به خوبی می توانید مشاهده کنید که این زوج واقعاً عاشق یکدیگر هستند.
 


آنجلینا جولی و برد پیت - «آقا و خانم اسمیت»

 
 

گاهی اوقات برای آنکه به کسی نشان دهید چقدر دوستش دارید باید سعی کنید او را بکشید. این پیامی است که فیلم «آقا و خانم اسمیت» (Mr. and Mrs. Smith) القا می کند و شاید با همین پیام بود که جولی و پیت دلباخته هم شدند.
 
سر صحنه فیلمبرداری این فیلم بود که برانجلینا شکل گرفت. البته آن زمان برد پیت هنوز متأهل بود و جنیفر آنیستون همسرش بود، ولی آنها در واقع پروسه طلاق را طی می کردند. از آن به بعد رابطه این دو ادامه یافت و آنها تا جایی پیش رفتند که چند کودک را به فرزندی پذیرفتند و حتی خودشان فرزنددار شدند و سپس ازدواج کردند. ولی همانطور که می دانید زندگی مشترک آنها اخیراً به بن بست رسیده است.
 


بلیک لایولی و رایان رینولدز – «فانوس سبز»

 
 
 

سر صحنه فیلمبرداری فیلم «فانوس سبز» (Green Lantern) بود که لایولی و رینولدز با هم آشنا شدند. با آنکه این فیلم یکی از بدترین فیلم هایی شد که تابحال ساخته شده است، این دو مرغ عاشق رابطه ای را آغاز کردند که هنوز هم ادامه دارد. ولی یک سال طول کشید تا این دو به اوج عشقشان برسند. حالا این زوج سلبریتی خوشبخت صاحب دو فرزند شده اند.
 


کرت راسل و گُلدی هان - «سوئینگ شیفت»

 
 

اولین بار در سال 1968 در فیلم The One and Only, Genuine, Original Family Band بود که بهترین زوج هالیوودی با هم آشنا شدند. کرت راسل 16 ساله اولین بار گلدی هان 21 ساله را دید و این دو فوراً عاشق هم شدند. هان خود می گوید که به خاطر اختلاف سنی 5 ساله شان، آن زمان این قضیه را دنبال نکرده و در سال 1983 سر فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوئینگ شیفت» (Swing Shift) بود که این زوج دوباره با هم روبرو شدند.
 
هان و راسل در این فیلم نقش دو دلداده را بازی کردند و عشق شان در فیلم واقعیت یافت و حالا بعد از 33 سال، هنوز هم با قدرت و حرارت روز اول این عشق ادامه دارد. الیور و کیت هادسون، فرزندان هان از رابطه اولش، هنوز هم کرت راسل را پدر خود می دانند. 

نظرات شما

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود

نظرات 0

Copyright © 2016 http://sitemovie.ir

google

yahoo

alexa

ebook

Baidu.com

Wikipedia

Blogger.com

Windows Live

Amazon.com

eBay

Bing

Ask

www.varzesh3.com

10 Cloverfield Lane 2016 66 test7 A Hologram for the King 2016 3D A League of Their Own 1992 3D A Song Is Born 1948 3D Accattone 1961 3D Allied 2016 Amour 2012 3D Angels and Demons 2009 3D Anthropoid 2016 3D Arrival 2016 3D Automata 2014 Autumn Sonata 1978 3D Backdraft 1991 3D Bedtime Story 1964 3D Beyond Borders 2003 3D Body of Lies 2008 3D Cape Fear 1991 3D Captain America: Civil War 2016 3D Chinese Coffee 2000 3D Code Unknown 2000 3D Coin Heist 2017 3D Dersu Uzala 1975 3D Dog Eat Dog 2016 3D Eddie the Eagle 2016 3D For the Love of Spock 2016 3D Gangsters Gamblers Geezers 2016 3D Gia 1998 3D Hands of Stone 2016 3D HOMELAND 3D Hunt for the Wilderpeople 2016 3D Ikiru 1952 3D Irma la Douce 1963 3D Jason Bourne 2016 3D Jim: The James Foley Story 2016 3D Kubo and the Two Strings 2016 3D Larry Crowne 2011 3D Listen to Me Marlon 2015 3D Madadayo 1993 3D Minions 2015 3D Misconduct 2016 3D One Wonderful Sunday 1947 3D Rain Man 1988 3D Red Beard 1965 3D Rhapsody in August 1991 3D Scandal 1950 3D Snowden 2016 3D Spy Kids 2001 3D SULLY 2016 3D Tentacles 1977 3D Term Life 2016 3D test2 The Apartment 1960 3D The Beach 2000 3D The Best Offer 2013 3D The Big Wedding 2013 3D The Book of Life 2014 The Break-Up 2006 3D The Clearing 2004 3D The Counselor 2013 3D The Da Vinci Code 2006 3D The Hidden Fortress 1958 3D The Last Airbender 2010 3D The Light Between Oceans 2016 3D The Master 2012 3D The Quiet Duel 1949 3D The Searchers 1956 The Snare 2017 3D The Weather Man 2005 3D The Witching 2017 3D Thor 2011 3D Triangle 2009 3D True Grit 2010 3D Warcraft 2016 3D Wrath of the Titans 2012 3D X-Men: Apocalypse 2016 3D Young Mr. Lincoln 1939 ZODIAC 2007 Zoku Sugata Sanshirô 1945 دانلود زيرنويس فيلم Baked in Brooklyn 2016 دانلود زيرنويس فيلم Inferno 2016 دانلود زيرنويس فيلم Queen of Katwe 2016 دانلود سريال A Series of Unfortunate Events با لينک مستقيم دانلود سریال Sense8 با لینک مستقیم دانلود سریال Sense8 با کیفیت بالا دانلود سریال taboo با بازی تام هاردی دانلود سریالHOMELAND با لينک مستقيم دانلود سریالHOMELAND با کيفيت بالا دانلود فيلم 64: Part I 2016 دانلود فيلم A Monster Calls 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Apollo 13 1995 دانلود فيلم Apollo 13 1995 با لينک مستقيم دانلود فيلم Barry Lyndon 1975 با کيفيت بالا دانلود فيلم City by the Sea 2002 دانلود فيلم City by the Sea 2002 با لينک مستقيم دانلود فيلم Don’t Breathe 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Isolation 2015 دانلود فيلم Isolation 2015 با لينک مستقيم دانلود فيلم Kagemusha 1980 با کيفيت بالا دانلود فيلم Red Beard 1965 با لينک مستقيم دانلود فيلم Sick of it All 2017 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Apartment 1960 دانلود فيلم The Black Dahlia 2006 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Curious Case of Benjamin Button با کيفيت بالا دانلود فيلم The Last Airbender 2010 دانلود فيلم The Lovely Bones 2009 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Man from U.N.C.L.E. 2015 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Men Who Tread on the Tiger’s Tail 1945 دانلود فيلم The Nice Guys 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Triple 9 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Vertigo 1958 با کيفيت بالا دانلود فيلم Warcraft 2016 دانلود فيلم Z for Zachariah 2015 با لينک مستقيم دانلود فيلم 10 Cloverfield Lane 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم 13 Hours 2016 دانلود فيلم 15 Minutes 2001 با لينک مستقيم دانلود فيلم A Bronx Tale 1993 با کيفيت بالا دانلود فيلم A Conspiracy of Faith 2016 دانلود فيلم A Few Good Men 1992 با لينک مستقيم دانلود فيلم A League of Their Own 1992 دانلود فيلم A Mighty Heart 2007 با لينک مستقيم دانلود فيلم A Song Is Born 1948 دانلود فيلم A Streetcar Named Desire 1951 با لينک مستقيم دانلود فيلم Abandoned Dead 2017 دانلود فيلم Absence of Malice 1981 با لينک مستقيم دانلود فيلم Absence of Malice 1981 با کيفيت بالا دانلود فيلم After the Rehearsal 1984 دانلود فيلم Air Force 1943 با لينک مستقيم دانلود فيلم Air Force 1943 با کيفيت بالا دانلود فيلم Allied 2016 دانلود فيلم Alone in Berlin 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم American Madness 1932 دانلود فيلم Amityville Exorcism 2017 با کيفيت بالا دانلود فيلم Analyze That 2002 دانلود فيلم Analyze That 2002 با لينک مستقيم دانلود فيلم Andrei Rublev 1966 با کيفيت بالا دانلود فيلم Anthropoid 2016 دانلود فيلم Anthropoid 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Apex: The Story of the Hypercar 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Arrival 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Arsenal 2017 با کيفيت بالا دانلود فيلم Arsenic and Old Lace 1944 دانلود فيلم At the End of the Tunnel 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Automata 2014 با کيفيت بالا دانلود فيلم Autumn Sonata 1978 دانلود فيلم Aventure malgache 1944 با لينک مستقيم دانلود فيلم Awakenings 1990 با کيفيت بالا دانلود فيلم Bachelor Party 1984 دانلود فيلم Backdraft 1991 با لينک مستقيم دانلود فيلم Ball of Fire 1941 دانلود فيلم Bang the Drum Slowly 1973 با لينک مستقيم دانلود فيلم Bang the Drum Slowly 1973 با کيفيت بالا دانلود فيلم Being Flynn 2012 دانلود فيلم Beowulf 2007 با لينک مستقيم دانلود فيلم Beowulf 2007 با کيفيت بالا دانلود فيلم Beyond Borders 2003 دانلود فيلم Blackmail 1929 با لينک مستقيم دانلود فيلم Blackmail 1929 با کيفيت بالا دانلود فيلم Blind Chance 1987 دانلود فيلم Blue Jay 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Bridge on the River Kwai 1957 دانلود فيلم Bridge on the River Kwai 1957 با لينک مستقيم دانلود فيلم Bringing Up Baby 1938 با کيفيت بالا دانلود فيلم Cape Fear 1991 دانلود فيلم Cape Fear 1991 با لينک مستقيم دانلود فيلم Captain America: Civil War 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Cat on a Hot Tin Roof 1958 دانلود فيلم Cat on a Hot Tin Roof 1958 با لينک مستقيم دانلود فيلم Chinese Coffee 2000 با کيفيت بالا دانلود فيلم Cloud Atlas 2012 با لينک مستقيم دانلود فيلم Code Unknown 2000 با کيفيت بالا دانلود فيلم Cool Hand Luke 1967 با لينک مستقيم دانلود فيلم Deadpool 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Death Race 2050 2017 دانلود فيلم Dersu Uzala 1975 با لينک مستقيم دانلود فيلم DEVINES 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Dirty Grandpa 2016 دانلود فيلم Doctor Strange 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Dog Eat Dog 2016 دانلود فيلم Dreams 1990 با لينک مستقيم دانلود فيلم Eddie the Eagle 2016 دانلود فيلم Elle 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Elle 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Finding Dory 2016 دانلود فيلم Flight Crew 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Flight Crew 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Forrest Gump 1994 دانلود فيلم Frank 2014 با کيفيت بالا دانلود فيلم Gangsters Gamblers Geezers 2016 دانلود فيلم Gia 1998 با کيفيت بالا دانلود فيلم Hacksaw Ridge 2016 دانلود فيلم Hacksaw Ridge 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Hakuchi 1951 با کيفيت بالا دانلود فيلم Hell or High Water 2016 دانلود فيلم Hell or High Water 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم High and Low 1963 با کيفيت بالا دانلود فيلم Hunt for the Wilderpeople 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم I Am Bolt 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم I Live in Fear 1955 با لينک مستقيم دانلود فيلم Ikiru 1952 با کيفيت بالا دانلود فيلم In a Valley of Violence 2016 دانلود فيلم Indignation 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Inferno 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Irma la Douce 1963 دانلود فيلم Italian Race 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 دانلود فيلم Jason Bourne 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Jason Bourne 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Julieta 2016 دانلود فيلم Keeping Up with the Joneses 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Keeping Up with the Joneses 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Kubo and the Two Strings 2016 دانلود فيلم Kung Fu Panda 3 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Kung Fu Panda 3 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم La Notte 1961 دانلود فيلم Larry Crowne 2011 با کيفيت بالا دانلود فيلم Looking: The Movie 2016 دانلود فيلم Looking: The Movie 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Love in the City 1953 با کيفيت بالا دانلود فيلم Madadayo 1993 دانلود فيلم Madadayo 1993 با لينک مستقيم دانلود فيلم Maigret Sets a Trap 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Me Before You 2016 دانلود فيلم Me Before You 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Minions 2015 با کيفيت بالا دانلود فيلم Moonlight 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Neerja 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم No Regrets for Our Youth 1946 دانلود فيلم One Wonderful Sunday 1947 با لينک مستقيم دانلود فيلم Phil Spector 2013 با کيفيت بالا دانلود فيلم Pink 2016 دانلود فيلم Queen of Katwe 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Race 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Rain Man 1988 دانلود فيلم Rain or Shine 1930 با لينک مستقيم دانلود فيلم Rhapsody in August 1991 دانلود فيلم Righteous Kill 2008 با لينک مستقيم دانلود فيلم Sanshiro Sugata 1943 دانلود فيلم Scandal 1950 با لينک مستقيم دانلود فيلم Scandal 1950 با کيفيت بالا دانلود فيلم Snowden 2016 دانلود فيلم Snowden 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Snowden 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم Stone 2010 دانلود فيلم Stray Dog 1949 با کيفيت بالا دانلود فيلم SULLY 2016 دانلود فيلم Superman Returns 2006 با کيفيت بالا دانلود فيلم Te3n 2016 دانلود فيلم Te3n 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Tentacles 1977 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Adventures of Tintin 2011 دانلود فيلم The Adventures of Tintin 2011 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Age of Innocence 1993 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Aviator 2004 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Bad Sleep Well 1960 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Beach 2000 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Best Offer 2013 با کيفيت بالا دانلود فيلم The BFG 2016 دانلود فيلم The Bible: In the Beginning 1966 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Big Lebowski 1998 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Big Sleep 1946 دانلود فيلم The Big Wedding 2013 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Black Panthers: Vanguard of the Revolution 2015 دانلود فيلم The Break-Up 2006 دانلود فيلم The Brides of Dracula 1960 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Canyons 2013 دانلود فيلم The Canyons 2013 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Class of 92 2013 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Company You Keep 2012 دانلود فيلم The Company You Keep 2012 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Conjuring 2 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Counselor 2013 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Da Vinci Code 2006 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Dead Zone 1983 دانلود فيلم The Fountain 2006 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Great Gatsby 2013 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Hidden Fortress 1958 دانلود فيلم The Hurt Locker 2008 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Infiltrator 2016 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Jungle Book 2016 دانلود فيلم The King of Comedy 1983 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Last Samurai 2003 دانلود فيلم The Legend of Hercules 2014 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Legend of Hercules 2014 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Lower Depths 1957 دانلود فيلم The Martian 2015 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Martian 2015 با کيفيت بالا دانلود فيلم THE MOST BEAUTIFUL 1944 دانلود فيلم The Passenger 1975 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Passenger 1975 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Searchers 1956 دانلود فيلم The Secrets of Emily Blair 2017 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Sign of the Cross 1932 دانلود فيلم The Sign of the Cross 1932 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Snare 2017 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Terminator 1984 دانلود فيلم The Terminator 1984 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Three Stooges 2012 با کيفيت بالا دانلود فيلم The Witching 2017 دانلود فيلم The Witching 2017 با لينک مستقيم دانلود فيلم The Wolverine 2013 با کيفيت بالا دانلود فيلم There Will Be Blood 2007 با لينک مستقيم دانلود فيلم Thor 2011 با کيفيت بالا دانلود فيلم Titanic 1997 با لينک مستقيم دانلود فيلم Toy Story 3 2010 با کيفيت بالا دانلود فيلم Trespass 2011 دانلود فيلم Trouble with the Curve 2012 با لينک مستقيم دانلود فيلم Troy 2004 با کيفيت بالا دانلود فيلم True Grit 2010 دانلود فيلم Turnabout 2016 با لينک مستقيم دانلود فيلم Walk the Line 2005 دانلود فيلم Wall Street: Money Never Sleeps 2010 با لينک مستقيم دانلود فيلم World Trade Center 2006 دانلود فيلم World War Z 2013 با لينک مستقيم دانلود فيلم World War Z 2013 با کيفيت بالا دانلود فيلم X-Men: Apocalypse 2016 دانلود فيلم X-Men: Days of Future Past 2014 با لينک مستقيم دانلود فيلم X-Men: Days of Future Past 2014 با کيفيت بالا دانلود فيلم Young Frankenstein 1974 دانلود فيلم Young Mr. Lincoln 1939 با کيفيت بالا دانلود فيلم Zero Dark Thirty دانلود فيلم ZODIAC 2007 با کيفيت بالا دانلود فيلم Zootopia 2016 دانلود فيلم Zootopia 2016 با لينک مستقيم زيرنويس فارسي سریالHOMELAND زيرنويس فارسي فيلم Analyze This 1999 زيرنويس فارسي فيلم Apollo 13 1995 زيرنويس فارسي فيلم Don’t Breathe 2016 زيرنويس فارسي فيلم Red Beard 1965 زيرنويس فارسي فيلم The Curious Case of Benjamin Button زيرنويس فارسي فيلم The Last Airbender 2010 زيرنويس فارسي فيلم The Nice Guys 2016 زيرنويس فارسي فيلم Warcraft 2016 زيرنويس فارسي فيلم Z for Zachariah 2015 زيرنويس فارسي فيلم A Bronx Tale 1993 زيرنويس فارسي فيلم A League of Their Own 1992 زيرنويس فارسي فيلم A Mighty Heart 2007 زيرنويس فارسي فيلم Abandoned Dead 2017 زيرنويس فارسي فيلم All These Women 1964 زيرنويس فارسي فيلم American Madness 1932 زيرنويس فارسي فيلم Amityville Exorcism 2017 زيرنويس فارسي فيلم Angels and Demons 2009 زيرنويس فارسي فيلم Arsenal 2017 زيرنويس فارسي فيلم Arsenic and Old Lace 1944 زيرنويس فارسي فيلم Awakenings 1990 زيرنويس فارسي فيلم Bang the Drum Slowly 1973 زيرنويس فارسي فيلم Bedtime Story 1964 زيرنويس فارسي فيلم Beyond Borders 2003 زيرنويس فارسي فيلم Bridge on the River Kwai 1957 زيرنويس فارسي فيلم Captain America: Civil War 2016 زيرنويس فارسي فيلم Cast Away 2000 زيرنويس فارسي فيلم Cloud Atlas 2012 زيرنويس فارسي فيلم Deadpool 2016 زيرنويس فارسي فيلم Death Race 2050 2017 زيرنويس فارسي فيلم Doctor Strange 2016 زيرنويس فارسي فيلم Drunken Angel 1948 زيرنويس فارسي فيلم Eddie the Eagle 2016 زيرنويس فارسي فيلم For the Love of Spock 2016 زيرنويس فارسي فيلم Greater 2016 زيرنويس فارسي فيلم Hell or High Water 2016 زيرنويس فارسي فيلم I Am Not a Serial Killer 2016 زيرنويس فارسي فيلم Irma la Douce 1963 زيرنويس فارسي فيلم Jim: The James Foley Story 2016 زيرنويس فارسي فيلم Kubo and the Two Strings 2016 زيرنويس فارسي فيلم Kung Fu Panda 3 2016 زيرنويس فارسي فيلم Looking: The Movie 2016 زيرنويس فارسي فيلم Maleficent 2014 زيرنويس فارسي فيلم Me Before You 2016 زيرنويس فارسي فيلم No Regrets for Our Youth 1946 زيرنويس فارسي فيلم Rain Man 1988 زيرنويس فارسي فيلم Righteous Kill 2008 زيرنويس فارسي فيلم Snowden 2016 زيرنويس فارسي فيلم Suicide Squad 2016 زيرنويس فارسي فيلم SULLY 2016 زيرنويس فارسي فيلم Tentacles 1977 زيرنويس فارسي فيلم The Angriest Man in Brooklyn 2014 زيرنويس فارسي فيلم The Aviator 2004 زيرنويس فارسي فيلم The Best Offer 2013 زيرنويس فارسي فيلم The Big Wedding 2013 زيرنويس فارسي فيلم The Brides of Dracula 1960 زيرنويس فارسي فيلم The Company You Keep 2012 زيرنويس فارسي فيلم The Da Vinci Code 2006 زيرنويس فارسي فيلم The Dead Zone 1983 زيرنويس فارسي فيلم The Hurt Locker 2008 زيرنويس فارسي فيلم The Last of the Mohicans 1992 زيرنويس فارسي فيلم The Last Samurai 2003 زيرنويس فارسي فيلم The Master 2012 زيرنويس فارسي فيلم The Secrets of Emily Blair 2017 زيرنويس فارسي فيلم The Terminal 2004 زيرنويس فارسي فيلم The Terminator 1984 زيرنويس فارسي فيلم The Wolverine 2013 زيرنويس فارسي فيلم Throne of Blood 1957 زيرنويس فارسي فيلم Titanic 1997 زيرنويس فارسي فيلم Troy 2004 زيرنويس فارسي فيلم Walk the Line 2005 زيرنويس فارسي فيلم Wall Street: Money Never Sleeps 2010 زيرنويس فارسي فيلم Wrath of the Titans 2012 زيرنويس فارسي فيلم Young Mr. Lincoln 1939 زيرنويس فارسي فيلم Zoku Sugata Sanshirô 1945 زيرنويس فارسي فيلم Zootopia 2016